Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Downsampling #21411 üzenetére

    Na, az egy kicsit off:
    Próbálom az MM webáruházából megrendelni a Panasonic TX-40EX700E-t, ahol azt írja ki, hogy raktáron van, és a várható kiszállítási idő 1-3 nap. Amikor már kosárban van, ez az idő 6-10 napra nő. Felhívtam őket, de kétszer is megszakadt a vonalas ügyfélszolgálati telefonukon a vonal, ezért elnézést kértek. A harmadik alkalommal a lényeg elmondása után olyan mértékben kezdett el szakadozni a vonal, hogy én nyomtam ki a telefont, de előtte még az ügyintéző elmondta, hogy a hiba náluk van, és sajnos nem tudja jelenleg megmondani, hogy valóban vane készleten náluk ez a tévé. Ez nonszensz! Egy MM nem tudja, mi van a készletükön, az ügyfélszolgálat elérhetetlen (gyakorlatilag) és azt ajánlja, hogy tegyem kosárba, válasszam a kiszállítást a menüben, fizessem ki, majd a visszaigazoló emailben látni a fogom a valós kiszállítási időt. Hát ez szuper! Előbb fizessek, aztán megtudom, hogy mikor kapom meg! Nane!

    A következő lenne a kérdésem: a Panasonic TX-40EX700E és TX-40EX633E között mekkora lényegi különbség? Csak azért, mert utóbbit valóban meg lehet rendelni...

Új hozzászólás Aktív témák