Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz vargalex #57684 üzenetére

    A HDD sebessége... a WAN adapter minősége, kábel minősége, router CPU minősége és terheltsége, csillagok állása, árapály és még millió tényező, valamint ezek összefüggése...

    LAN-on sok minden könnyebb. Ha akarom, akkor aggregálok, van 2 gigabitem és akkor már az USB 3.0 is kevés, stb... WAN-nál ez ugye nem játszik ilyen formán.

    Igen, a szerver üzemeltetés (otthon) soha nem a többség játékszere volt, mindig egy speciális helyzet. De amikor 2.700 Ft-ért ugyan úgy 50 mbitet kapok felfelé, mint háromezerakárhányszázért csak gigabitnek elnevezve a gyereket, akkor bőségesen elegendő az az USB 2.0... És hát ugye nálam kezdetektől erről volt szó (ftp szerver), úgyhogy az, hogy mi a jó a többségnek... hát kb. nem érdekel az én jelen helyzetemben, amivel hozzátok fordultam ugye... :)

    Na kíváncsi voltam, hogy az alapvető udvariasságtól és a normális, értelmes társalgástól mennyi idő alatt jutunk el a tök felesleges kötözködésig, ami ma már az összes létező netes fórumban kötelező elem, PH-n meg már egyenesen ez a szokás... Hát nem tartott túl sokáig. :D Na szevasztok! :R

Új hozzászólás Aktív témák