Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz macikos #4300 üzenetére

    Időhiány miatt nem néztem még nagyon utána és nem én találtam fel ;] 2.-nél az árgépből másoltam az 1x gigabit port hülyeséget [DIR 655] Furcsa volt nekem is, de nem is nagyon gondolkoztam rajta a színe miatt sem.
    Néztem egy tesztet: [routerek], de elég érdekes a dobogó, fejben letesztelve gondolom úgy ahogy van fals az egész.
    A belkin N1-N+ (kb.27K) szériát nem sok ember dicséri pedig az adatlapja szerint talán jó volna nekem (kinézetre is tetszenek), érdemes ebben gondolkodnom, vagy ne ezen spóroljak és inkább dobjak rá egy linksys WRT350N-re (kb.40k) vagy a nagyobb tudású WRT610N-re (kb.50k).
    Netgear-t néztem, de csak a 3300-ast, azt meg kiszórtam egyből a gyenge LAN miatt.
    A 3500-ast most nézem, de (kb.41k) kevés boltban kapható, nincs usb port, a dizájn sem fogott meg, ha még rádobok +9K ott van a WRT610N.
    Várni sajnos nem tudok sokat, max. még 1hét és az ipon-ból kéne választanom a garancia futár miatt, ha valami gond volna nem tudok és nem is akarok rohangálni vele.
    A havi több terra torrent leech és seed miatt nagy lesz a terhelés.
    1. Belkin N1 vision 28k
    2. Belkin N+ 27k
    3. Linksys WRT350N 41k
    4. Vagy megérné akár 50k-ért is a WRT610N?

    Az első routerem lesz, a belsőhöz sajnos még nem értek!

Új hozzászólás Aktív témák