Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mceely

    tag

    válasz kisgyerek85 #4472 üzenetére

    nekem is tv elé jön le a vászon. először elhoztam egy drágát, de annak brutál volt a tokja, és visszavittem, kicseréltem erre az s mot 92-re. biztosan hajlamos hullámosodásra később, de annyira olcsó, h. majd kidobom és veszek másikat...
    2,5 méter kevés ehhez a vászonhoz, és sztem általában a mozizáshoz, ahogy én most méregetem, minimum 3,5m kell, de kb. 3,8-4 az ideális.
    A projektort úgy kell nézned, h. a vászon teteje fölé lóg 14cm-vel, ha menyón van, és lefelé vetít. ha menyón van a vászon, akkor a tok +50cm kifutó, mínusz 14cm az optika közepéig, azaz a gép vastagságát még le kell vonni. egyszerű, ugye :)
    számold ki, leengedve kb. mennyire lenne a vászon a padlótól, nehogy túl magasan legyen (80-90 cm felett), mert az megintcsak nem jó. ez akkor számít, ha viszonylag magas a belmagasság. ilyenkor esetleg másik vászon kell, amin mondjuk 60cm a kifutó, de ahogy nézegettem, az elég ritka, és nincs is ilyen jó árban, mint a bydium.
    ha kérdésed van még igyekszem segíteni, én is most vagyok a témában, csak a vásárláson már túl vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák