Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danih

    addikt

    Nos nem tudom pontosan mekkora a kép, jelen pillanatban kb. olyan 100 x 180 centi... Nem tölti ki a teljes vásznat, ugyanis nem tudtam oda felszerelni, ahova akartam - nem tudom megfúrni azt a rohadt falat a fúrómmal :C lol ennyit rólam.
    Szóval jelenleg az ágy előtti falon van, ez kb. meg is határozza a mozinézési szokásomat: szerettem régen ágyból TV-zni, most ágyból mozizok :) Úgyis csak este, lefekvés előtt van ilyesmire időm. A fejem ilyenkor kb. 2-2,5 méterre van a vászontól. Ha game van akkor messzebb ülünk, bár azt is szoktam fekve :)
    Na szal mifelénk ilyen furcsa most a helyzet, foglalkozni érdemben ezzel majd csak akkor fogok, amikor meglesz a bydium vásznam és meglesz a HDMI kimenetes PC-m (valamikor kora ősszel).
    A Tracking/Frequency kérdésről: te ezt állítgattad? Én amikor ezeket az opciókat teszteltem, megnyitottam egy word dokumentumot kis betűmérettel, hogy jobban látszódjon a kontraszt és az elmosódás. Szóval mikor elkeztem állítani, elmosódást kezdtem észlelni a képernyő egyes részein, oszlopszerűen... Próbáld ki! Igaz a Frequency-t állítva (2-re) tényleg eltűnik a "tearing" effektus - amikor mintha vízszintesen "szakadna" a kép - viszont megjelenik ez az egyfajta lokális elmosódás, ami egyébként filmen egyáltalán nem látszik (csak szövegnél), de azért akkor is...

Új hozzászólás Aktív témák