Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdosql

    tag

    válasz bluemirage #39500 üzenetére

    Koszonom a gyors valaszt, a gyartoknal allitolag mar nincs meg.
    Most megneztem, amit linkeltel, a listaban nincs xp.

    Arra gondoltam, hogy van-e olyan program, ami kigyujti a hardverlistat, ami megadja, milyen driver kell hozza.

    Ha jol emlekszem, nagyon szenvedni kell kezzel, eszkozkezeloben egyesevel megnyitni a hardvert, kulon ablakban megnezni a hardver azonositot es a kodot csak kezzel lehet leirni, mert nincs masolasi lehetoseg, pedig azt kell beirni a keresobe.

    Nincsen internete, csak a regi programjait akarja hasznalni, most orul, mert ez a P4 -ese gyorsabb, mint ami volt neki.
    Egyenlore annyit tudok, hogy az egyik problemas elem egy hangkartya,
    a masik egy nvidia vga kartya.

    Sajnos en is tavol vagyok, igy csak gondolatatvitellel tudnek segiteni neki, arra pedig nem vagyok kikepezve.

    Azt mondta, az ismerose a hangkartya drivert egy olyan weboldalrol toltotte le, ahol minden oldalon egy pipas ferfi kepe volt - nekem gyanus, hogy a majorgeek volt.
    Azt en megbizhatonak gondoltam korabban, nem ertem, miert kapott kek halalt, es hibakod nelkul nem tudok tobbet.

    Azt meg vegkepp nem ertem, hogy ha egy hangkartya driver problemas, miert hal bele az egesz gep, ahelyett, hogy figyelmen kivul hagyna, es engedne, hogy letiltsak a drivert az eszkozkezeloben es maradna a sarga kerdojeles allapota.

    Ezert lenne jo egy ilyen program, ami csinalna egy harverlistat, meglennenek a kodok es egybol konnyebb lenne az elet igy tavolbol is.

Új hozzászólás Aktív témák