Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    válasz ST05 #49939 üzenetére

    1 éve volt kb.
    Lehet nem itt, hanem a milyen gépet vegyek topikban. Akkoriban is állandóan csak a marakodás ment.

    Ez az FX-8120 hülyéskedett, gyári, alap beállításokon, és később a turbó kikapcsolásával is.
    Mert ajánlottak egy lapot (Asrock 970 extreme4), amit én azóta senkinek nem ajánlok.
    Szerencsére sikerült eladni, és venni helyette a mostanit. Egyszerűen sz@r a VRM hűtése, és a szerencsén múlik, hogy mi lesz. Végül házcserével, orkán méretű légáramlás mellett alapon, turbó nélkül elvolt. De mivel már a szélzaj zavart, és folyamatban volt a vízre áttérés, amint lehetőségem volt, kicseréltem. Most 4,4 GHz-ig sima ügy.

    A 6300-assal félkonfig szűkösen, de kihozható a keretből.
    Ha meg azt követjük, hogy "Ne azt vedd, hanem akkor már inkább pár ezret még tegyél hozzá, és amazt", akkor simán.

    Jah, és azzal ugye tisztában vagytok FPS huszárok, hogy a játék tesztek ritkán multiplayer módban történnek (kivétel amit sikerült találnod, már csak 1 kérdés marad ilyenkor, hogy sikerült ugyanazt a környéket, ugyanazt a játékos sűrűséget produkálni?).
    Ebben a linkelt tesztben is.
    No meg pl. a 6300 nincs igazán elverve az i3-tól még ebben sem. 1-2 tized az újabb i3-ak előnye?
    És akkor ha már az "izmosabb" i3-akat nézzük, akkor árban hasonló, az FX-6350. Az hol is van?

    Te is szeretsz dobálózni úgy látom.

    Zsivágó dolgozik velük, páran játszanak is az i3-akkal, nem levegőből, tesztekből beszélnek.

    Nehéz dolog ezt elfogadni?

    Neked az a szimpi, másnak nem!

    Eddig évente talán 1x írtam ide, mert utálom a parttalan vitákat, amikor úgyse lesz soha béke, mert jön valaki, aki szerint ő tudja a tutit, mert olvas teszteket... most már túl van teljesítve 3 évre a hozzászólásom...

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Új hozzászólás Aktív témák