Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Jorus #2589 üzenetére

    Én nem egy dualcore-t hasonlítottam egy core2-höz, hanem azon filózom mit érdemes vennem. Nekem egy szólómagos procim van 2 mega kessel 3GHz-es órajellel, 800-as fsb-vel ami kihajtja úgy a GF7800GT-met, hogy szépen mennek a gámák, de nem egy embertől olvastam már a fórumban, hogy a dualcore procijával, meg a core2-es procijával az ilyen 40k-50k kategóriából szaggat egy-két gáma mert 1,8GHz meg hasonló órajelekkel vannak ezek megáldva és gyorsabb a kess meg az FSB,de az órajel akkor is a fele és a gém meg csak az egyik magon fut.
    A tesztben meg, amit belinkeltetek többen is 80 kás megy 110 kás core2-esek vannak nem a 40kás kategória, most akkor ki a hülye, mert valaki biztosan az.
    Én annyit látok, hogy 40k-ért agyonrabutított core2-es procik vannak ''félbevágott kessel'' amit némileg kompenzál, hogy osztott, éljen ez jó hír, örülünk, emelt fsb, örülünk, gyorsabb kess, örülünk fele órajel nem örülünk. Én egyébként 50 kás procit szoktam venni, felsőközépkategóriát, a mostanit is ennyiért vettem annó, de még mindig nem tudom, hogy mi legyen. Ez a ''legszarabb core2-es is jobb a legjobb dualcore-nál'' kicsit parasztvakításnak hangzik nekem. Céép a teszt céép, csak mindhárom proci más lapban van hopika ha 775-ös a dualcore is meg a core2 is akkor miért nem egy lapban tesztelik például? Nem szeretem az ilyen rendelésre gyártott teszteket, aztán az győz aki többet fizet, meg egyáltalán mi köze egy 110kás procinak valami 40kás lapban az én választásomhoz. Á az lesz, hogy ki kell próbálni megint, megy a butítás csak ezerrel, azért ne hogy már oda lyukadjunk ki, hogy az órajel annyira nem lényeg, hogy még a fele is lehetm akkor is gyorsabb lesz, nemá :O

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák