Hirdetés

Hirdetés

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

  • Titan Army P27GR monitor: hogy tud ilyen olcsó lenni?

    ph Meglepően kedvező áron rendelhető meg a kínai netes áruházakból ez a 180 Hz-es gamer monitor – megnéztük, érdemes-e lecsapni rá!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hokunda

    aktív tag

    Üdv

    Új gépet raknék össze, de mivel laikus vagyok így kérdeznék a hozzáértőktől!

    Szóval, felhasználása multimédia (film-zene hallgatás, képszerkesztés nem) valamint akár játékok (de ez nem elsődleges szempont).

    Mit ajánlanátok, először is gyártót? Egyetlen informatikai kötődéssel megáldott ismerősöm csakis az Intelre esküszik (nekem eddig Amdk voltak, semmi probléma nem volt velük).

    A két jelölt: FX 8320 vagy Intel Core i5-4570. Utóbbi ugye 10 ezerrel drágább. Megnéztem a cpu benchmarkot ott viszont az AMD majd kétszer annyi pontot kapott és ár/értékben is kimagasló. Szóval nem értem a dolgot, légyszives nyissátok fel a szememet. :)

    Vagy egyáltalán ha nem vagyok csak hobbi szintű játékos kell az i5 (ár miatt kérdezem?)

    Valamint a tartósság kérdéses még. (ne vmi még be nem járatott formáció legyen sok-sok gyermekbetegséggel)

    A videokártya bármelyikük mellé egy Asus 7790 2GB DDR5 HD7790-DC2OC-2GD5 lenne.

Új hozzászólás Aktív témák