Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formula01

    aktív tag

    válasz Thommer #177328 üzenetére

    Legion 5, 5 Pro-ban nincs VC, Legion 7-ből a 2021/2022 gen6, gen7-es gépekben mindben VC van, a 2023-as gen8-as gépekből viszont úgy tudom, csak az RTX4080/4090-es verziókban van.

    Munkára azért mondtam, hogy egy nem gamer gép lehet jobb lenne, mert ha sokat kell hurcolni, fel le nyitogatni, azon gépelnél, nem eshet ki idő gariztatásra, stb, akkor egy üzleti gép erősebb zsanérokkal, jobb billentyűzettel, helyszíni garival, magnézium vázzal, stb lehet jobb választás, de ott meg nyilván más téren kell kompromisszumot kötni. Ha kell a játékos teljesítmény, meg eddig is gamer laptopot használtál erre a célra, akkor mondjuk szerintem tisztában vagy ezekkel a kompromisszumokkal, szóval nem ér meglepetés, ha most is gamer gépet veszel.

    Erősebb CPU vs. erősebb GPU ügyben ha csak nincs direkt szükséged arra az extra CPU erőre, én is a jobb GPU-t választanám. i5 12500H-t egyébként én nem erőltetném, 12 magjából csak 4 performance (személyes tapasztalatom nincs vele).

    Ha gamer laptopban gondolkozol, szerintem érdemes lenne egy kérdést kiírnod a Gamer notebook topicba is. :K

Új hozzászólás Aktív témák