Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DFB

    tag

    válasz btudos #56181 üzenetére

    Nálunk a cégnél új Precisionok vannak CAD-re néhol asztali helyett, mert vinni kell.
    Tudom meg is kérik az árát.(Nem is ez volna az igény, hanem min. egy normális display, szerintem nincs annál szarabb ha rossz a kép (invertál, az ablakot látom benne stb.).Nekem lehet nem a billentyüzet a legfontosabb, hogy száz évig ne kopjon el.
    Ebben az esetben talán inkább a "multimédiás", hétköznapi használat ami tulnyomobb, és ha nem regényt írok akkor az un üzletin is talán az egeret használnám többet, mint a billentyüt.De ettöl még nem muszály nézhetetlen kijelzőt beletenni, gyenge vga-val egy horpadozó házba.)
    Szép képe van noha állítolag nem IPS, de pl. nekem felesleges lenne bele quadro vga.
    Azt hisszem nem tul nagy igény ha mondjuk egy 7537 ben matt IPS kijelző lenne.
    Tele a piac a hulladék TN-el.(Latitude is, amit láttam egyszer elfogadható képpel teszten az majd ötszáz volt. talán 7440, de az 5530 ha jol emlékszem nem jó képü és ivy-s).
    Szerintem ha leszoknának mondjuk az FHD paneleknél a TN röl az már nagy előrelépést jelentene.
    Ez nem mérnöki hanem üzleti elhatározás kérdése.Persze akkor lehet kisebb lenne a haszon még ha drágábban adnák is.
    Nézegettem TP-t is, sajnos csak videon láttam talán az 540p-t, de gyalázatos a képe, egy 730M hulladék van benne.Aki használt régi TP-t mind szidja a mostaniakat.
    TP-t pl. szinte sehol nem lehet megnézni csak ha rendelek és vagy megveszem vagy nem.
    Az asztali gépeket is általában nem azért cserélik le, mert már nem működik, hanem, mert elavul benne a vas pl nem megy rá az uj os (64bit), nincs benne elég memoria, lassu a cpu, vga stb.Szövegszerkesztésre persze még sokáig jó, de netre lehet nem érdemes vele menni.
    Játszani szerintem asztalin kell jó minőségben, esetleg kimondott gamer gépen, de még az is gyengébb és sokkal drágább.
    Majd még érlelödik a dolog a kínálat és a pénztárca függvényében.
    Én azért most ugy érzem nem lennék vevö egy több éves laptopra minden ellenérv ellenére.

Új hozzászólás Aktív témák