Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz EstiloL2 #26922 üzenetére

    Na pontosan ez itt a lényeg, hogy még te sem ajánlod a gépet, akkor miért várod el tőlünk, hogy mi jó szívvel ajánljuk bárkinek is!!!?

    Egyébként én is beleolvastam a Dell topikba és ott merőben más dolgokat írtál, mint itt az én kérdéseimre:

    Hűtés

    "Van egy új Dell N5110-es laptopom, i7-2630QM , GT 525M ,8GB RAM, stb...
    Ma telepített a Windows 7 5db frissítést, és a laptopom újraindítása után az alaplap és a proci hőmérséklete megnőtt kb 10 fokkal. Nem nagyon örülök ennek, mert ezelőtt 50-54 fokos volt, most 60-64 fokra ment fel. Nem értem, hogy miért van ez, mert így is eléggé melegszik, így meg aztán főleg."

    Fagyás

    "Sziasztok! Van egy kb 1 hónapos Dell N5110-em, és most az utóbbi pár napban random lefagy. Nem tudjátok mi lehet az oka? Idegesít, mert teljesen új gép még..."

    "Hali! nemrég leírtam már itt a problémám, de nem válaszolt senki. Az lenne a gondom, hogy van egy kb. 1 hónapos Dell N5110-em, ami néha csak úgy lefagy. Akár filmet nézek, akár nem nyúlok hozzá. Nem tudjátok mivel lehet gond? Eléggé idegse vagyok, mert nem lenne jó, ha valami komolyabb baja lenne a gépnek. Neten sem találtam semmit, hogy mi lehet.
    Ha valaki tud valami ötletet, kérem írjon! :S"

    Bluetooth

    "Most nézem, a Bluetooth-nál van, és ezt írja: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

    De az eseménynaplóban le van írva, hogy mikor fagyott ki, és már kezdek aggódni :S

    Kritikus 2011.08.15. 15:37:41 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.08.13. 19:02:08 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.08.13. 13:21:31 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.08.13. 10:34:29 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.08.13. 10:12:24 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.08.10. 23:11:12 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.08.02. 13:16:53 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.07.30. 9:24:05 Kernel-Power 41 (63)
    Kritikus 2011.07.28. 7:47:41 Kernel-Power 41 (63)"

    2011-08-17 17:17:21
    Köszi a választ, de én a Dell honlapjáról szedtem le a bluetooth driverét, de az eszközkezelőben egy felkiáltójel van mellette, és ezt írja: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

    2011-08-31 10:22:18
    Már harmadszorra rakom fel a drivert, de nem akar működni

    Az eszközkezelőnél a bluetooth-t mellett van felkiáltójel, de bármelyik drivert próbáltam, nem jó hozzá. Valószínűleg el van ba**va gyárilag...

    2011-09-25 17:04:42 és még mindig nem jó!
    Hali! A Bluetooth-ot én sem tudom sehogy sem működésre bírni, pedig a létező összes drivert kipróbáltam a honlapról....

    Nincs benne aksi, hálózatról megy, és ki van véve. De elég meleg így is. Akkor ezek szerint valami baja van? Egész nap megy, és játszom, vagy netezek rajta.

    Billentyűzet

    És a billentyűzeten is nagyon jó írni, akármennyire süppedősnek mondják. Kb nálam is 3 hónapja van, és már nem süpped a billentyűzet, csak be kell járatni.

    Hangja, ezen már gurultam a röhögéstől :))

    "Ha maxra rakod a hangerejét nem is lehet hallani a hűtést. Teljesen élvezhető, nem durva." :Y

    Ezután egy kis helyesbítés:

    "Nem muszáj maxra rakni amúgy, mert ha csak a háromnegyedéig van felhangosítva, akkor is tök jó."

    Köszi, akkor ez tényleg nem vészes, főleg ha éjszaka támad kedved játszani amikor mindenki alszik :DDD

    "Hali, az lenne a kérdésem, hogy gariban vállalnak a Dellesek újrapasztázást?
    Köszi!"

    És akkor most következzen a lényeg, ha eddig bárkinek is kétségei lettek volna eme szuper csendes, jó hűtéssel, jó billentyűzettel és kijelzővel ellátott notebookot illetően, jöjjön a hab tortán :DDD :DDD :DDD (meg kell jegyeznem itt már sírok a röhögéstől)

    "Sziasztok! Köszönöm SzaboZE-nek és Bart(h)a Dani kollégájának a gyors, szakszerű szervizelést. Mindenkinek csak ajánlani tudom a Humansoft Kft-t. Dani kb 30 perc alatt kicserélte a hűtőt, a monitort és a billentyűzetet. A változás hihetetlen. A billentyűzet nem zörög, a monitor tökéletes, és már a gépem nem "gyullad" ki GTA 4 alatt. A változás mínusz húsz fok a proci hőmérsékletből. (92 helyett 72). Szóval tényleg, nagyon nagyon ajánlom őket mindenkinek. Le a kalappal! "

    Szóval ilyen egy problémamentes bárkinek jó szívvel ajánlható Inspiron 5110-es EstiloL2 szerint!!!

    Köszönjük, de inkább nem!

    190.000 jó magyar forintból én inkább a következő notebookokat venném:

    Játékra: Lenovo Y570,
    Asus N55SF bőven odavernek az Inspironnak!

    Munkára és irodai használatra: Dell Latitude 5520
    Hp Probook 6560
    Hp Probook 4530

    Na szóval röviden ezért nem ajánljuk az Inpiront, mert semmilyen kategóriában nem álja meg a helyét és sokkal, de sokkal jobb vételek vannak nála!!!

    :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák