Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    Sziasztok.
    Szeretnék egy kis segítséget kérni monitor ügyben.
    Van egy Acer KG251Q 144Hz-es monitor Freesync támogatással. Van mellé egy Gtx 1070-es vga a legújabb driverrel. Az Nv control panelben pontosan, hogyan kell kinéznie a beállításnak? Egyenlőre úgy van, hogy a vertikális szinkront kikapcsoltam, a g-sync fülön pedig bepipáltam a g-sync lehetőséget illetve áttettem a pöttyöt, az ablakos és teljes képernyős módra. Van egy lehetőség még amit nem tudom be kell-e állítani, ez pedig a 3-as pontban lévő, "Enable settings for the selected display model". Jelenleg ez is be van pipálva.
    Az első kérdés tehát ezzel kapcsolatban lenne, jól vagyon-e így a beállítás?

    A második kérdés, hogy most ez az egész sync dolog tömören, hogy működik? Ha 60Hz-es monitorom van akkor 30fps-en is 60fps minőségűnek érződik a játék, ha pedig 144Hz-es van akkor teszem azt 45fps-en is 144fps-nek? Ez a része nekem elég homályos. Mármint, hogy miben másabb a 144Hz freesync és a 60Hz freesync.

    Köszönöm ha valaki megteszi és leírja. Videót is megköszönök, de elsősorban egy járatos ember leírása lenne a segítség. :R :R

Új hozzászólás Aktív témák