Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn4k388

    tag

    Sziasztok ismét én vagyok :D

    Tudom tegnap segítettetek dönteni monitor ügyben de rendeléskor megremegett a kezem és átfutott egy gondolat. ez volt az ajánlott full-hd be g-sync el
    [link]

    A mostani monitorom is legalább 10 éves és az új monitorral is sok időt tervezek eltölteni.
    Most egy Msi 1060 6gb al rendelkezek ami a kedvenc játékaimat maxon kihajtja 130-180 fps el. ezért gondoltam a full-hd re.

    Szóval az a gondolat hogy mi lenne ha 27 coll lenne 1440p vel?

    Ma meglestem DSR beállításban virtuális 1440p-n mire képes a vga-m és hát volt meglepetés!!!
    Minimális grafikai visszavétel után simán megvolt OW-be a 120-150 fps, és a Wot-ba is a max 125 fps úgy hogy csak az élsimítást és az árnyékokat kellett kicsit viszáb venni.

    Gyorsan néztem pár Youtube videót 1060 6gb és 1440 párosítással és szinte mindent visz legalább 60 fps-el

    Így jött az elhatározás hogy ennél gyengébb gépem már nem lesz és az időtálóság végett inkább 1440p 27 coll párosítás.

    Hosszú bevezetés után mi a véleményetek erről a monitorról?
    [link]

    Ez a maximum ár amit hajlandó vagyok kiadni monitorra. Így is a 60 ezres különbség miatt egy hónapot csúszik a rendelés.

Új hozzászólás Aktív témák