Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poli27

    veterán

    válasz Feenyx #57905 üzenetére

    Nekem pont a Samsung Wind-Free Elitet raktuk fel 2 hete, eddig megvagyok elégedve vele. A beltéri teljesen hangtalan, a mozgás érzékelős dolog is jól működik benne. Van csendes mód benne éjszakára, nah akkor tényleg semmi hangja nincs, bár nálam alapból alig van hangja. A régi Daewoo klímámhoz képes semmi, az egy porszívó volt... A kültéri se hangos, bár a kompresszor kihallható belőle (sztem az)... Ha nagyobb teljesítményen megy akkor jobban. Egyetlen dolog van ami eddig negatívum benne azaz kettő, mikor elindul a kültéri tehát hűteni kezd, akkor hallani az áramló hűtőközeget 1-2 másodpercig a beltériben, de utána abbamarad, és a távon nincs háttérvilágítás. Nem tudom merre laksz, de ha nem túl messze szívesen megmutatom :) Van benne wifi, ami tök jól működik, pl az is beállítható, ha bizonyos távolságban vagy bekapcsoljon a klíma, hogy hideg várjon stb stb.. A kijelző kikapcsolható rajta akit zavarna, pl a hálóban...
    80nm hűt és ennyi a fogyasztása, nincs kikapcsolva, folyamatosan megy 22-23 fokon, igaz jól szigetelt ház..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák