Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorgo

    őstag

    válasz Angel2014 #81846 üzenetére

    Márka alapján még jobb is mint egy Logi... (aztán meg meglátod. Kíváncsi vagyok rá én is, szemeztem vele).
    Kezdem elengedni a vezetéknélkülit. 50%-kal drágábbak, és jóval kisebb a kínálat, mint a vezetékesek.
    Kipróbáltam egy M705 marathon-t, az is unifying vevős, mégsem volt vele otthon gond, ment ahogy kell. Nincs szerelem. A fix 1000 dpi adott, ráadásul több gépen is próbálva azt tapasztaltam, hogy a függőleges / vízszintes dpi ~kb. igazodik az oldalarányhoz. Azaz kb. 5 cm út kell egyformán a fel>le és a jobb> bal széle közötti mozgáshoz. Elég idétlen és zavaró! Emellett lemértem: 148g féltégla! egyenlőtlen súlyeloszlással. Ezt rángatni 8-10 órát, nem tom mit használnak a Liogitech tervezői, biztos nem ezt!
    Ennél még a razer basilisk x hyper is jobban bejön. Kicsit kezdek lehiggadni azzal kapcs. Sajnos a szoftvere adottság, körülményes, erőforrászabáló, de egyszer kell csak konfigolni. Amúgy kézreáll, nem nehéz, sajnos elég gagyi műanyag. Mivel nincs helyette más jelölt, még a végén megtűröm (? :F ?)

    Angel2014: gondold meg időben, 2x postaköltség, nomeg ügyintézés!

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák