Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofear2t

    csendes tag

    Üdv Sziasztok!

    Égér vásárlás előtt vagyok, már miegint :O

    / ujjhegyes fogás kizárólag, 19x9cm kézhez az egér végét fogom kb a hüvelykujjammal,nem középen, így szépen tudom fogni az ujjaim végeivel ..semmi karmos beütés/

    Korábban Razer Abysuss /első generációs/ használtam, míg görgőtörést nem szenvedett/ egy picit keskenynek éreztem, tényleg csak kicsit.. és tetszett hogy az első fele az egérnek eléggé egyenes, nincs nagyon alacsonyan, az eleje, a közepéhez képest, így nem kell kicsit se karmosan fognom..

    Most egy Rapoo v300 van, amin a mikrokapcsoló már nem az igazi, meg nem is szeretem annyira a fogását,az előbb említett dolog miatt,/ hátulja megfelelő magas, középen már túl magas, az eleje meg túl alacsony, kicsit karmosan kell fogni, nekem így nem komfortos..

    Illetve most küldtem vissza az alza.hu nak egy Rival 110 et, a hátulja nekem nagyon széles volt, mivel ott fogom , a kis és hüvelykulyammal..és a Rival pont ott 68 mm , más bajom nem volt vele, még talán annyi hogy a hátulja nagyon elnyújtott volt oldalról nézve , nem olyan hegyes szögű mint egy abysuss v1 v egy rapoo v300, ez nálam a komforton csak rontott..:/

    -Amiket most kinéztem, csak nem tudok dönteni 15 ezer ft alatt megállnék árban mindenképpen :

    -Razer Abysuss v2 2016 nagyon tetszik,nekem bejött az első generációs, de formára furcsa nekem, elég kicsi, de mintha claw gripre lenne kihegyezve, nem tudom fingergripre lehetne e kényelmes, eléggé univerzális fogásra tervezte a Razer :/..
    - Logitech g203 : nos a szenzor úgy halottam, jobb mint az abysuss -ban található.. fogásra, látszólag kényelmesebb lenne, elég laposnak nézem...

    kinek mi a véleménye? melyiket tudnám kényelmesebben használni? /tudom legjobb lenne kipróbálni őket, de sajnos, nem megolható.. /

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák