Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Szeretném felhívni a tisztelt nagyérdemű Sica tulajdonosok figyelmét a tapasztalataimra. Régebben is ezt éreztem, de mivel nem tesztelgettem sokat, így annyiban hagytam, azt hiszem nem is írtam róla, most viszont ismét megszavaztam a bizalmat az 1.05-ös firmware-nek, ezúttal azonban majdnem egy teljes hétig. Több napon át dota2-vel játszottam, ahol nem jött ki a probléma, ugyanakkor cs:go-ban már annál inkább. Kerek-perec kimondom, hogy véleményem szerint az 1.05-ös firmware szana-szét van smoothingolva, mint az állat. CS:GO-ban globál vagyok és több napi pihentetés után, hogy az ember izomreflexei is már-már elfelejtődjenek egyértelműen érződik a dolog, odáig fajulva a mai nap, hogy freget nem bírtam lőni, majd visszatéve az 1.04-es csomagot hipp-hipp hurrá, mintha vissza kaptam volna a skillem, ismét találnak a golyók, ismét fejre tudom húzni a célkeresztet. Tehát az 1.05 smoothingos, az 1.04 pedig sokkal inkább rawosabb érzetű nekem és egy pixel pontos játékba ki is jön a különbség. Kurzor jumping azelőtt se sokat zargatta a ház szélét, úgyhogy ha más is így volt ezzel viszont frissített, annak esetleg érdemes lehet kipróbálni és vissza rakni az 1.04-es, régebbi kiadást. A click delay csökkenéshez ha minden igaz nem feltétel az új firmware megléte, csak a spatha kezelőfelület, úgyhogy veszteni nem lehet a kipróbálásán, hogy nektek "melyik adja jobban". Tapasztalatokat szívesen fogadok, köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák