Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz TeebyKay #53760 üzenetére

    1. Mennyi a keret?
    Legyen max 30 ezer forint.

    2. Használtpiac, és / vagy eBay?
    Kizárólag új jöhet szóba!

    3. Mire használnád az egeret?
    Internetezés leginkább, átlagos Windowsos használat, de játékra nem!

    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van?
    Kicsi/közepes kezem lehet. Biztos, h nem nagy :D Ahogy nézegetem a Claw fogáshoz lehet a legközelebb most a G5-ön a kezem :)

    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Magas.

    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Igazából az egyetlen igényem az "előre-vissza" gombok az egér bal oldalán, ehhez ragaszkodom, amivel nagyon kényelmes a böngészőben "lapozgatni" :) De jobb oldalon nem kellenek ilyen gombok!

    Az számomra teljesen mindegy, hogy vezeték nélküli vagy sem, viszont vezeték nélküli esetében inkább akkust vennék, mint elemest :) A vezeték nélkülinél talán az lehet az előny, h nemsokára megyek ki külföldre dolgozni és, akkor talán könnyebben tudom magammal vinni és laptotppal fogom kint használni, itthon pedig a jelenlegi asztali PC-vel, amikor itthon vagyok.

    G5 128 gramm, a plusz súlyok nélkül használom, de, ha nehezebb ettől is az talán még jó is lehet, bár mivel nagyon régóta ezt használom ezért lehet, h simán hozzászoknék egy ettől könnyebb egérhez is.
    Sajnos vidéki lévén esélyem sincs megtapogatni őket, pedig nyilván az lenne a legjobb.

    Jelenleg ez az egérpadom, a barbáros, G5-tel tökéletes.

    Amiket nézegettem : Mionix Castor, Logi MX Master, és Razer Mamba Tournament is tetszik, bár arra azt írták tegnap, h nem a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Új hozzászólás Aktív témák