Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz SOAD19 #3989 üzenetére

    VX Nano hivatalosan nem tudja a SmartShiftet.
    De allitolag nemi xml buheralas utan mukodik, szoval a szukseges hardver hozza megvan, csak a Logitech nem hajlando aktivalni a funkciot, mondvan vegyel MX Revot dragaert.

    RX1500 xml-jet anno hekkeltem, MX Revon kiprobalva tokeletesen is mukodott, de amikor megvettem az RX1500-ot melohelyi egernek, akkor jott a pofaraeses, az NEM mukodott a buheralt xml-lel, mert nem volt mogotte a szukseges hardver, annak mechanikus a gorgo valtoja. :W

    Ezert irtam, hogy ha megjelenik a bekeretezett resz a SetPointban, akkor elvileg mukodnie kene.
    De ha igy sem megy, akkor hulyeseget irtak az uberOptions weblapjan, es nincs benne villanymotor.

    Egyszeru eldonteni, hogy elektronikus-e a gorgo allapotvaltasa, vagy mechanikus:
    Eger kikapcs, ha gorgot akarhogy nyomkodod, de csak egy mikrokapcsolot hallasz (mint egy egergomb), es fixen racsnis marad, akkor elektronikus. (->buheralhato SmartShiftesre)
    RX1500 mechanikaja pl. bazinagyot kattan, es atvalt szabadonfutora...

    Tenyleg, MX1100 tulajok kiprobalhatnak, mit lep az eger kikapcsolva a gorgore, kivancsi lennek az eredmenyere.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák