Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz _adaml21_ #14948 üzenetére

    Úgy voltam vele, ha vezetéknélküli egeret veszek, nehogy már pad is kelljen mellé, mert akkor ugyanúgy elveszti a mobilitását

    Melohelyen BT MX Revot hasznalok Revoltec FightMat Advanced paddal, de a padot nem szoktam magammal cipelni.

    Ha azert hozom el a laptopot, mert itthon kell melozni vele, akkor itthon is ugyanilyen pad van keznel, max addig odebbrakom az itthoni MX Revot, hogy ne legyen utban.

    Ha meg ugyfelhez megyek (mint ma is), akkor meg ki lehet birni azt az 1-2 orat, amig a csupasz asztalon lassabban siklik+pontatlanabb az eger.

    De napi 8+ oraban pad nelkul hasznalni finoman szolva nem optimalis.

    Jo ideig a melohelyen kiosztott gagyibajt 7000-et probaltam hasznalni a csupasz asztalon, de egyszer 10 oranyi folyamatabra szerkesztes utan nagyon betelt a pohar, mert sorra nem talaltam el az osszekotendo pontokat, aztan vettem sajat penzen olyan egeret, amit hasznalni is lehet, meg alaja egy szamomra mar bevalt padot.
    Azota valahogy tudok dolgozni.

    Tobbi kollega altalaban gagyibajt 6800-at kapott, egyedul lapat mancsu kollega kert extra nagy egeret, neki gagyibajt 6900 jutott.
    De van olyan mazochista is, aki 8 eve ugyanazzal az IntelliMouse 1.1-gyel tolja. :))

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák