Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz maestro87 #8016 üzenetére

    "Azt meg nem értem miért vitatkozol amikor láthatóan fogalmad sincs az optikai meghajtókról."
    Nem, tényleg nincs fogalmam, csak a működésüket tudom. Csak a hülye szoftverjüket nem értem, amit a hülye programozók írnak bele. Pl. ennek a Buffalo fw-nek nem kéne módosítani a booktype-ot (mert ilyet olvastam), hogy be lehessen állítani is?, feltettem erre csak az változott, hogy nincs újraírható lemez gyors törlése. Tehát shit.
    Tessék innen melyiket ajánlod, és mivel tud többet mint a gyári?: http://tdb.rpc1.org/#DVR110D

    És azért kérdezek, hogy legyen fogalmam róla! Ez nem vitatkozás! Sajnállak, ha így látod.

    De ha már annyira értesz hozzá, akkor mondd meg, hogy miért nem játsza le az asztali.
    Nem hiszem el, hogy nem tudod, ha már értesz hozzá.
    És mi az akkor a Current Profile?? Talán a lemez típusa, hogy DL, de akkor gyárinál miért DVD-ROM? Lehet venni üres DVD-ROM lemezt is?? Azokat is nem DL-re írják(sajtolják)? Nem értem. Írd le a különbséget, szeretném tudni!
    És mi az az OEM, mert még a mai napig se jöttem rá.
    Köszi

    Ha már tud DVD-ROM-ba írni, akkor miért van ott egy nagy piros X? csupa ellentmondás.
    Akkor ez mit jelent?

    A másik: miért csak 2,4x-es sebességgel tud írni DVD+R DL lemezt (ImgBur, Decrypter, Nero is)? Pedig ezeket támogatná:
    Write Speed +R Double Layer
    8x Zone CLV (11.08 MB/sec)
    6x CLV (8.31 MB/sec)
    4x CLV (5.54 MB/sec)
    2.4x CLV (3.32 MB/sec)

    Lehet, hogy tényleg a sebességgel lesz a gond?
    Nem értem a sok hülye rövidítést!! Segítsetek!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák