Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t-e-s-a

    csendes tag

    válasz PPeter #1890 üzenetére

    Na, letöltöttem, megnéztem, tényleg jók. De ez köszönhető nagyrészt a kamerának, vagy a profi utómunkának, hogy a lehető legkisebb veszteséggel tudtad elkészíteni?
    Mert lehet, hogy én is felveszek majd valamit, de ott rontom el, hogy beviszem a gépbe, és nem a legmegfelelőbb paraméterekkel alakítom át (mint te, mint hozzáértő), és hozom létre a végterméket.

    Amúgy a városi jelenet az nálam sötétnek tűnik. Az idő volt olyan borús? (ja én voltam az is, akinél csíkos volt a kép :U )

    Amikor távolodsz a telemakrós tárgytól, akkor egy pillanatra elveszíti a fókuszt, minden homályos lesz, ez tipikus, vagy csak emberi ''hiba''?

    Amúgy közel-távol váltást gyorsan kezeli le? A Samsung-unkban pont az nem tetszik, hogy nagyon lassan találja a fókuszt, ha rá is állok valamire, és nem mozgatom, akkor is tököl vagy 2-4 másodpercet, mire megtalálja. Ez mennyire áll fenn ennél a Panánál?

    tesa - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - auto emoción

Új hozzászólás Aktív témák