Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LélekVándor

    tag

    válasz Ottó58 #13742 üzenetére

    Hiába micro 4/3 az érzékelő, de a 100Mb/s tömörítésnek hála szebb végeredményt produkál, mint a Canon-os, Nikonos DSLR-ek, amit vissza interpolálhatsz a későbbiekben 4K-ról FHD-re igény szerint. Ha érdekel a minősége, tölts le eredeti minta vidókat, hogy össze tudd hasonlítani más kamerákkal. Ajánlom a Vimeo-t erre, ott sok esetben feltöltik a forrás fájl-t is. Nekem 60D-m van, azt fogom lecserélni egy Panasonic G80 MILC-re, vmint tervben van még egy A7SII. Elvileg mindkettő fényképezőgép és nem kamera. Abban teljesen egyetértek, hogy egy hagyományos értelembe vett kamera sokkal kezelhetőbb, és megbízhatób is, mint egy fényképezőgép(ennek ellenére munkára is az említett gépeket fogom nagy valószínűséggel választani) csak egy idő után az ember nagyon válogatós lesz, ami a képminőséget illeti, az általad ajánlott Pana HC-X920 kamerát nem ismerem, nem dolgoztam vele, bár nem gondolom, hogy akár egy GX80 szintjét hozná, de amiket írtam azt elsősorban a Canikon vs MILC -re írtam. És ide venném a GX80 mellé a sony a7S-t, Sony a6500-at, Fuji X-T2 -t is, ezek mind kiváló gépek nemcsak fotóra, hanem videóra is remek képminőséggel és 4K tudással. Csak leírtam a véleményemet, tapasztalataimat a gépekről hátha segít a leendő vásárlásban Neki. Gondolom ha valaki vásárol egy gépet megnézi az ajánlott masinák képminőségét a megfelelő oldalakon, és majd Ő eldönti, hogy mi mellett dönt.

Új hozzászólás Aktív témák