Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy Logitech G910 Orion Spectrum billentyűzetem, ami elkezdett halódni.
    Nemrég átforrasztottam a gombokat a panelon, kicsit jobb, lett, de nem az igazi, ezért úgy döntöttem, hogy kell egy új.
    Anno a Spark-ot 140€-ért vettem, majd LED hiba miatt kaptam a Logitech-től egy új Orion-t. Ennek úgy 6 és fél éve. A Spark nem bírt két évet.
    Most az Orion 240€ körül megy, viszont amiket a Logitech-ről olvasok mostanában és ahogy kinéz (és működik) a G-Hub (én még a korábbi LGS programjukat használom), nem biztos, hogy ennél a márkánál maradnék.

    A pályafutásom még régen a G11-el kezdtem, majd sokáig nyúztam a kék G15-öt, amit erre váltottam. A programozható extra gombok fontosak számomra. Ahogy a mechanikus billentyűk is. Bár tekintve, hogy 6 év alatt tönkrementek, lehet, hogy a gumis is jó, olcsóbb. A világítás is fontos. Nem muszáj RGB-snek lennie, meg billentyűnként más színnek, viszont a feliratnak kell világítania, nem a háttérnek.

    A kérdésem, hogy van ennek alternatívája vagy egyszerűen vegyek egy másik G910-et és bízzak benne, hogy az is kibír legalább 6 évet (vagy legalábbis garanciaidőn belül hal meg benne valami)?

Új hozzászólás Aktív témák