Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz 3.Aragorn #69916 üzenetére

    A külön numpadot a baloldalon csak ajánlani tudom akár TKL, akár kisebb bill.-ek mellé is.
    Ha esetleg játszani is akarsz a numpadon, akkor nagyon kényelmes megoldás.

    A Keychron K-k alu lemezénél a GMMK integrált alu Plate-je (a ház teljes felső része az oldalakkal együtt egyetlen elem) szerintem minőségérzetre jobb megoldás. Igaz, merevebb is, mint a műanyag, éppen ezért nehezebb halkítani, mint egy teljesen műanyag házas bill.-t. Szóval mindenképpen ajánlott bele a hangtompító filc a Plate és a PCB közé.
    Biztosan többen is vitatnák, de személy szerint nem vagyok meggyőződve , hogy a zsúfolt kompaktokat és a 96%-ost kivéve a K-k kerete olyan jól hozná egy valódi high profile ház akusztikáját, ahol a magas profil nem egy lapos teknő, mint a K-knál, hanem az oldalfalakkal magasságával megegyező elválasztással vannak elkülönítve az egyes blokkok (alfa-numerikus rész, funkció billentyűk csoportonként, kurzorok, stb.). Pl. emiatt is jobb és persze drágább is a Q sorozat.

    Magyarán ez a belépő szint valahol mindenképpen kompromisszumos, a preferencia dönti el, hogy mit tudsz elengedni.

    M.

Új hozzászólás Aktív témák