Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz dqdb #69361 üzenetére

    Tök jogos amit írsz :K Az említett linárisokból csak az Oil Kinget próbáltam, és még nem kentem újra (állítólag az Oil Kingnél szuper jó lett a gyári kenés), viszont gyári állapotban a Pearlio érezhetően jobb. Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mennyit hajlandó ráfordítani erre, és tény, hogy drága a Pearlio a többi kapcsolóhoz képest, de ugyanakkor ha neked a billentyűzetbe 80 kapcsoló kell, akkor mindegy, hogy X összegből 80 jön ki, vagy 300 :) Azt meg hogy kinek hol az X, mindenki el tudja magának dönteni. Szerintem is a Pearlio az emberek 99%-ának már túl drága, de szerencsére vannak olcsóbb alternatívák :) Én részemről úgy vagyok vele, hogy nem akarok több száz kapcsolót venni, jelenleg 3 billentyűzetben gondolkodom, ebből max 1et raknék össze nem halk, lineáris kapcsolókból, abból pedig jelenleg a Zeal Pearlio és a Durock POM Piano a két favorit, de igyekszem az általatok ajánlottakból minél többet kipróbálni, mielőtt leadok egy nagyobb Zeal rendelést :R

    "A Cherry lineárisokat (legyen az retooled vagy Hyperglide) az NK Creamhez hasonlóan olyan 4-5 hétnyi használattal be kell járatni, és csak utána megkenni, ekkor lényegesen jobb lesz a végeredmény."

    Ez egyébként nem igaz minden kapcsolóra? Kenés nélkül használva pár hétig simábban fognak járni? Bár ugye ma már sok kapcsolót megkennek gyárilag, rendeltem is egy ultrahangos tisztítót hogy le tudjam róluk szedni a gyári olajat mielőtt megkenem 205g0-val :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák