Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    12 éves Logitech Wavemet gondoltam lecserélem, mert elkezdett kopni, és vettem egy ugyanúgy kinéző átnevezett K350-et UK kiosztással, ami a magyarral megegyezik.

    Na most az új verziója kb fele akkora súlyú és iszonyat olcsó hatása van.
    Gombok bazári műanyagból készültek érzetre és legjobb, hogy kihagynak miközben itt gépelek, ha nem pont középen nyomom a billentyűt, akkor koppig nyomva se veszi be, ezt így 25ezer forintért picit erősnek érzem, főleg mert egy 6ezer forintos Dell billentyűzet érzetre ezerszer jobb.

    Úgyhogy ez megy vissza Alzának, de kellene valami helyette. Logitech portfólióját ahogy végignéztem egyik sem szimpatikus, egyiknek sincs csuklótámasza. Milyen ár/érték bajnok gyártó van, aki még normális minőségű vezetéknélküli billentyűzetet árul?

    Sőt, Logitech és Microsofton kívül ki az aki még magyar nyelvű vezeték nélküli billentyűzetet gyárt?

    Rendkívül sok igényem lenne, de ahogy a portfóliót végignéztem gyakorlatilag a csukótámasz, magyar nyelv, alvó gomb és hangerőszabályzónál megállok, mert a halk működést már remélni se merem.

Új hozzászólás Aktív témák