Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyro05

    tag

    Sziasztok!

    Augusztusban visszaváltok laptopról asztalira, és kellene nekem egy jó kis billentyűzet. Órákat túrtam már a shopokat és a gyártók honlapjait, de egyszerűen full homályban vagyok, hogy melyik is legyen. Kitöltöm a kérdéseket, hátha tudtok ajánlani valamit.

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    Nagyjából 30.000-et.

    2.Használt szóba jöhet?
    Jobban örülnék újnak. Így állna a 14 nap próba, stbstb.

    3.Milyen billentyűzetet használsz most?
    Jelenleg egy Acer Predator Helios laptop billjét használom, amivel igazából nem sok bajom van. Laptophoz képest szerintem ez egy jó bill. Ez előtt egy Roccat Isku-m volt, amit nagyon szerettem.

    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Játékok, programozás, gépírás.

    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel?
    Na a homály. Fogalmam sincs. Szívesen kipróbálnék egy mechanikus billt. Sokat olvastam róla meg minden és érdekelne a dolog. Szerintem meg is tudnám szokni.

    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Hát mivel sok Logitech cuccom van (hangfal, füles, egér), így nézegettem ezeket, bár tudom, hogy ez alapján hülyeség dönteni, de hátha van jó. Ami még úgy igazán tetszett az a CM MasterKeys Pro M. Nagyon bejön, hogy ilyen kompakt, mégis van numpad. De ezt a billt itthon nem nagyon találtam.

    7.Milyen kiosztást szeretnél?
    A mechanikus kapcsolót szerintem megszoknám, de az ANSI-t aligha. Fontos lenne, hogy ISO legyen.

    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?
    Num pad kell, de jó lenne minél kompaktabb. Ezért is tetszik nagyon a Pro M.

    9.Extra igények?
    Fehér vagy kék világítás legyen. Ha programozható, az előny, de nem feltétel.

    Hát tudom, hogy elég sok feltételt adtam, de várok mindenféle ötletet. Tényleg nem tudom milyen irányba induljak. Csak az a biztos, hogy kell nekem egy billentyűzet egy hónap múlva.

    Köszönöm a segítséget! :R

    War. War never changes.

Új hozzászólás Aktív témák