Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    Sziasztok,

    Kérlek segítsetek, mert tejesen tanácstalan vagyok már.

    Olyan billentyűzetet keresek ami:
    - TKL.
    - Cherry brown vagy vagy ahhoz hasonló kapcsolós.
    - Egyszínű világítós (nem szemgyötrő PWM-es szivárvány). Ha ilyen nincs, akkor kompromisszumként bírok majd élni úgy is ha mégse világítós.
    - A gombon a felirat világít, nem pedig a gombok alatti rész.
    - Magyar kiosztású ISO QWERTZ.

    Felcsillant a remény a Cooler Master Masterkeys Pro S (White) billentyű + kupakszett képében.

    De miután jobban utánanéztem, a következő problémák derültek ki:
    - TKL kivitelben (S típusú) a fehéren világítósban nem találok semmilyen ISO kiosztásút.
    - Világítás nélküli S verziónál csak ISO/UK kiosztás van, ISO/német nincs, és mivel a magyar cserekupak szettben nincs Z betű, ezért 2 Y lesz az eredmény.
    - Semmi infó nincs róla, hogy a magyar cserekupak a világítóshoz vagy a simához passzol.

    Tudtok linkelni olyat ahol biztosan a fehéren világítós ISO/német verziót kapni, és a biztosan ehhez való kupakszettet? Ha egy direkt link reklámnak minősülne, akkor privátban is nagyon megköszönném.

    B verzió: ugyanez világítás nélküli verzióban.

    C verzió: Bármi egyéb billentyűzet ami a fenti paramétereimnek megfelel.

    Köszi előre is, már kezdem teljesen feladni a reményt, hogy valaha találok megfelelőt.

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák