Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    Nya....belevágtam első billentyűs cikkem megírásának. Nem vagyok egy nagy újságíró, az első cikkem valami förtelmesre sikeredett, remélem ez elfogadható minőségű lesz.
    A saját billentyűzetemről fog szólni, természetesen a személyes tapasztalataim is meg fogom veletek osztani a végén, de megpróbálok teljesen objektívan közelíteni a dologhoz...egy ideje próbálom elnyomni a Corsair fanságom, remélem sikerül legyőzni. (közben a hang a fejemben azt mondja : hülyegyerek most vettél egy 750d-t nem tudsz te elnyomni semmit, jah hogy már a lelked is el akarod adni nekik? Mit veszel még tőlük gondolkodj? Fejhallgatót...talán....Egeret...valószínű....új Ramokat...miért nem jó a mostani, nemhogy az asszonyra költenéd el ezt a sok pénzt....KUSS!!!)

    A kérdésem az lenne, mire lennétek leginkább kíváncsiak? Olyan dolgok amiket szavakkal könnyen körbe tudok írni, esetlegesen képekkel, videókkal megmutatni.

    Ami biztosna lesz : (a félregépelésen kívül, mert jelenleg a kicsike a dobozban hever várva a költözést a koliba)

    Külső szemlélet,doboz tartalom, kapható switch típusok, pár szó a controllerről.
    Anyaghasználat, keycapek, 3rd party kiegészítők.
    Szoftver "túra", és az én személyes véleményem (amire senki nem kíváncsi) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák