Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz Kristof9094 #70179 üzenetére

    Hello!

    (#70180) membrandj , együtt válaszolva nektek:

    Igazából azért szürkítettem ki a még a G3420-at is, mert Pentium G helyett Core i3-4130-at gondoltam (a táblázatban az összes alatt van, az i5-tel együtt). Gondoltam ha már lúd, legyen kövér, úgyse lesz egyhamar fejlesztve a gép, de ha azt mondod G3220 elég, aztán ha majd átlag felhasználásnál 2114-ben nem lesz elég, akkor cseréljem majd valamelyik i3/i5-re? Átlag felhasználásnál észre se lehet venni, hogy G3220/i3-4130, esetleg i5-4430 van a gépben?

    A RAM-nál is ugyanígy gondolkoztam, de akkor lesz egy darab kit és az szétosztva single channelben, gondolom nem sokkal fogja vissza az irodai felhasználást dual-channel helyett.

    SSD-ből azért választottam ezt, mert erre 5 év gari van.

    Ház az ajánlott házak közül lett választva, jobban mondva a sima Vaya az ajánlott, de gondolom a Vaya II Value is az akkor. Igazából itt szubjektív mi a szép, nekem ez jön be, mutternak is.

    (#70181) otto14: Fene enné meg, hogy azóta már nincs iponnál az SX910.... Néztem egyébként már én is azt a Crucial M500-at de 130 MB/s írás nem kevés kicsit a többihez viszonyítva?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák