Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Tarill #30771 üzenetére

    Ha gyárit akarsz, ami a legolcsóbb kb., akkor Sapphire. Ha jobb hűtést, húzottat szeretnél, akkor más márka. Úgy tudom az asus-nak van a legjobb hűtése, de nézz utána, vannak emberkék, akiknek ez a hobbija, alaposan kivesézik a kártyákat.

    Általában elmondható, hogy a mhz-eket nézed, és amelyik magasabb, az a jobb :D meg a hűtést kell meg leellenőrizni, melyiknek hány fokot mértek a szakik, minél több helyen, az a biztos, főleg ha nagy többségük ugyan azt a típust hozza ki győztesnek. De olyan komoly dráma nem történik, ha az olcsóbbat veszed, legfeljebb pár fps-sel kevesebb jön ki belőle, de erre is vannak tesztek.
    Nem nagy kunsz, megnézed minek mennyi az ára, és eldöntöd a táblázatok alapján, megéri-e neked a jobb hűtés, vagy az oc, azaz húzott változat. +5 fps +15 ezer forintot nyílván nem ér meg, főleg ha 120 fps helyett csak 115-tel megy egy játék vele...

    Na most e-pénisz növelés van, meg is néztem egy friss verzióval, trial-lal ennyit tud az intel :D

    TechN7ne, és annak egyébként mi értelme, ha másolod? Ha fordítasz angolról, németről, azt még megértem.

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák