Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scale

    őstag

    Sziasztok, gép újításban szeretnék segítséget kérni.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Szinte csak játékra, azon belül is 99%-ban multiplayer. Játékok: csgo, valorant, pubg, cod mw, apex
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Jelenleg egy AM3+os lapom van DDR3 rammal, ezek valszeg nem maradhatnak. Emellett van egy Sapphire R9 280X vga-m van, valószínűleg ez se maradhat.
    Esetlegesen a házam + tápom ami még jó lehet:
    Zalman Z12 + Chieftec 700W GPS-700A8
    Ezeken kívül csak 2-3 HDD és egy sima SSD-m van amit szeretnék továbbvinni de fő SSD-nek M2 lenne a cél.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Billentyűzet, egéren kívül kb mindenre, ha a ház, táp maradhat akkor azokokon kívül minden.
    Valami bestbuy 144hz-es 24" fullhd monitorra is szükségem lesz. (ekkora kerethez nem hinném hogy 1440p az cél lehet..)
    4. Mennyi a kereted rá?
    Maga a gép részére 150e Ft-ot szánnék, de esetleg 200e Ft-ig elmennék ha az valóban megérné azokhoz a játékokhoz amiket felsoroltam fullhd-ben.
    Monitorra 60e +-10e Ft-ot szánnék.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Jelenlegi két db FullHD, 60hz-es monitorom van, HDMI+DVI csatik vannak rajtuk de ahogy írtam szeretnék új monitort de az is FullHD-ben elég lenne.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Semmi ilyesmi. Idáig volt intel, amd procim is, Intelt jobban szeretnék de nem kikötés. VGA gyártókból radeonból Sapphire volt mindig idáig, azokban sose csalódtam, nvidia kártyám még sosem volt.

    Köszönöm szépen a segítséget. :R

Új hozzászólás Aktív témák