Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyp

    csendes tag

    Szisztok!
    Egy kis segítség kellene, de röviden leírom az előzményeket. Van egy gépem amiben le akarom év végéig cserélni az alkatrészeket. Szóval múlt hónapban vettem egy full hd-s monitort, ma pedig megjön a HD 7850-es videókártyám. Kb ez volt a gyenge láncszem a gépemben. A többit nyáron, nyár végén akartam. Na meg a pénzem elfogyott. De tegnap sikerült a procimat feltuningolni úgy hogy azóta nem indul a gépem. Próbáltam mindent...na de mindegy. Valószínűleg valami hardver elszállt. Abban kéne a segítség, hogy esetleg milyen alaplapot -ha az szállt el- tudnék a legolcsóbban venni. Eredetileg Gigabyte 990-XA-UD3-at akartam, de ez most nem fog menni. Sajnos ezzel egyidőben a procit is le kell cserélnem. Eredetileg egy AMD FX 6200-eset akartam. A tápom is csak egy 350W-os. Ehhez a videókártyához ezt amúgy is le kellett volna cserélnem. A 4GB memóriámat még meghagynám mert az jó bármilyen lapban. Tehát ehhez a videókártyához milyen alaplapot, procit, mekkora tápot tudnátok ajánlani a legköltségtakarékos megoldásból. Mit kell figyelemben venni egy alaplap vételkor?
    Köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák