Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    én is gigabytera adom a voksom, de van egy haverom aki pl az asrockra esküszik!!! de minden lapnak vannak hátrányai meg előnyei (meg minden gyártónak)
    pl a gigában nem szeretem azt a sok beépített sz*rt amit a biosba meg a windóz alá bepréselnek (sok hülye nevű húzóprogi, ami nem is nagy cucc, nomeg kezdőknek találták ki). az asusnak nem teccik a BIOSa (bár ez egyéni vélemény) meg valahogy a cég nem szimpatikus még ha termékei nagy átlagban tényleg felsőkategóriásak, az abit szerintem már nem az igazi (főleg a felvásárlás után), a dfi eccerűen drága és főleg nehezen beszerezhető itt kis hazánkban, az asrock meg eccerűen nem bírja a tuningot. ez van. de az asrock olcsó! ami nagyon de nagyon nem elhanyagolható! még akkor se ha itt mindenki vagy képzeletben vagy valóságban (a mázlisták :))már megalkotott egy álom pc-t ami tuningkirály megbízható halk és csendes, de sajnos nem mindenki engedheti meg magának h annyit kölcsön gépre mint ha márkásabb cuccokból állítja össze. (már én is eljáccottam egy asrock lap gondolatával, igazából nem is az antituning jelleg, hanem a BIOS riasztott vissza, én az awardot csípem, ez van...). szóval eztse aztse kéne lehordani mindenféle sz*rnak, mégha a gigabyte egymillió gigahertzen szakít, lehet hogy az árából egy egész asrock lapra épülő gépet kapsz! :D

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák