Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz MooN00 #1051 üzenetére

    Lehet ,hogy nincs sok előnye, hogy azonos a gyártó, de ez én biztosabban lennék, ha ugyanaz lenne mind2 gyártó.
    Oké, de a tapasztalatok nem támasztják alá, hogy bármi gáz lenne. rengetegen használtak NF2, NF3, NF4 lapban ATI kártyát egészséggel. Tudtommal egyedül az X1600 PCIE szériával volt gong némelyik NF4 lap alatt, de Biosfrissítés megoldotta. Viszont hallottam olyan NF4-4X (s754) alaplapról ami meg GeForce6-7 kártyákkal szarakodott.

    Szerintem felesleges azért +10 rugót kidobni kártyára, hogy 1-2 hónapig (esetleg 3) ne az integráltat használd. Annyira nem fog hiányozni a gépből az a >128 mb.
    Eléggé visszafogja a közös ram a gépet, de itt arról van szó, ha legalább minimál beállításokkal akarsz játszani valami nem túl régivel. Ehhez egy 5-10e FT közötti X550, X1300 vagy GF6200, 7300GS alkalmas, egy integrált kártyánál egy 2-3 éves játék megy el minimál beállításokkal maximum.

    Szerk: Ilyesmi gépem volt/van, szóval nem csak gondolom.

    [Szerkesztve]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák