Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Lauda #23952 üzenetére

    Visszaolvastam, ezt látom:

    50km/h sebesseghatarig 65-tol indul a kozigazgatasi birsag,

    akkor kérdeznék: Mi a 65? Krumpli? Liter benzin? Mi? Merthogy legalább 68-cal kell hogy menj ahhoz, hogy közigazgatási bírság legyen belőle. 67-tel nem fognak megbüntetni. Ennyi.
    Egyébként kanyarban meg pont hogy gázt kell adni, mert ugye tudjuk, hogy a nyomatékkal éred el, hogy az első kerék húzza a kocsit előre. Igen, vissza fog menni a kanyar ívére a hátsó kerék. Szerintem játszd el otthon valami kisautóval, aztán majd az úton is kiderül egyszer... Pont úgy, mint a tegnapi bebicskázós kamionos.. Neki is akkor lett volna vége, ha a féket tapossa... :U

    Merni tud messzebbrol is, csak bizonytalan a kicsi lezersugar miatt,

    Na akkor ezt is elárulom, a lézersugár kúp formában terjed, 100 méretnél 30 cm kör formájú átmérője van, 300 méretnél 90 cm. Semmi bizonytalanság nincsen a dologban, ez baromság. A 180-200 méret az a táv ahonnan a lézerműszer kukucskálójába épített sony 0.6Mpixeles videokamera olyan képet tud már adni, ami már leolvasható rendszámot eredményez. Kérlek ha nem tudsz valamit, legalább írd oda, hogy úgy emlékszem, azt gondolom, vagy szerintem, és akkor tudjuk, hogy csak így írtad. Nincsen ebből baj...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák