Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz gorgo #35067 üzenetére

    persze, ennek is van hátránya, de előnye is: olyant is rendelhetsz, ami nem kapható itthon, ráadásul sokszor olcsóbban. én amikor megrendeltem az acme-t, előtte nézegettem képeket, hogyan néz ki modelleken stb., sőt youtube-on is elég sok vidit találtam róla, a belsejéről, hogy milyen használat közben, és így + egy kis szerencsével picit sem csalódtam, amikor megjött, pontosan olyan amilyent vártam :)
    érdekes különben, hogy amit boltban veszek szinte mindig megbánom, amit rendelek, abban meg sosem csalódtam még, pedig a "purchase history"-m már kb 40-nél tart...valszeg azért van ez, mert a bolti cuccok "első látásra szerelem", szal megtetszik, felpróbálom megveszem, az ebay-en rendelt dolgokat pedig hetekig fontolgatom...persze ettől függetlenül, én is szeretem megtapogatni, kipróbálni a cuccost vásár előtt, szal én is a helyben vásárt preferálom, viszont kár csak azért elutasítani sztem valamit, mert itthon nem kapható

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák