Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kawauso

    aktív tag

    válasz csp01 #163918 üzenetére

    Pár napja egy fórumozó szintén strapatelefon felől érdeklődött. Belinkeltem neki az alábbi videót:
    [link]

    A tanulság az, hogy jobban jársz, ha egy értelmes telefont veszel, és teszel rá tokot, kijelzővédő üvege vagy fóliát. Kivétel, ha neked tényleg elengedhetetlenek a különböző tanúsítványok, mint a vízállóság és társai, olyan környezetben használod a mobilt, vagy mindenképpen strapatelefont szeretnél.

    Ezekben a strapatelefonokban általánosságban olyan szinten gyenge hardver van, hogy több esetben azt hittem, káprázik a szemem. Kis túlzással használhatatlanok, ami pont a lényeg lenne. Az adott Ulefone Armor X7 Pro-ban Mediatek Helio A20 található. Nem is hallottam róla, de üsse kavics, utána járok. AnTuTu v8-ban kemény 77,500 környékén hoz. Egy Redmi 9 szintén 40eFt környékén Helio G80-nal üzemel. AnTuTu v8-ban hoz 201,000-t.

    Az is eléggé jellemző jelenség, hogy ezek a strapatelefonok nemcsak, hogy gyenge felbontású kijelzőt kapnak, a fényerejük is borzasztó. Látom a 720 x 1280-es gyengeség adott, szóval szerintem a fényerő is trágya lesz.

    Ha ez még nem vette volna el a kedved, súlya is van a kicsikének. 234g, és majdnem 1,5 cm vastag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák