Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Debesq

    tag

    Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek!

    - Árkategória kb. 250 max. Ezt csak azért írom, mert egyelőre iPhone 11-en gondolkozok, de jó lenne olcsóbban megúszni.
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? A Telekomnál venném meg, részletre.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? "Hosszú távra" tervezek, jó lenne ha pár évig használható lenne.
    - Mire használnád? Szeretném, ha "komolyabb" fotós/videós képességei lennének. Nem vagyok profi fotós, csak szeretném jó minőségben megörökíteni az emlékeket, emellett böngészés, zene továbbítása Bluetoothon, szokásos dolgok, nem játszom.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Jelenleg iPhone SE készülékem van, megszoktam az iOS-t, viszont ha hasonló áron jobb telefont kapok Androiddal, vagy ugyanazt olcsóbban, akkor inkább az ár dönt.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Jelenleg iPhone SE-m van, pont a kis mérete miatt szeretem, ez 4". Nyilván ilyen már nincs, szóval az iPhone 11 az 6,2". Ettől nagyobbat nem nagyon szeretnék, kicsi eltérés belefér.

    A lényeg az lenne, hogy tudtok olyan készüléket ajánlani, ami képességekre, megbízhatóságra olyan, vagy jobb mint az iPhone 11, de mondjuk olcsóbb? Sajnos eléggé megszerettem az iOS-t, de drágállom a 11 árát is. Viszont ha nincs más ami tetszik, akkor ez marad. :(

Új hozzászólás Aktív témák