Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bennedek

    tag

    Sziasztok!

    LG G2-m végleg tönkrement, ezért lecseréltem egy OP3-ra, egy hete nálam van már a készülék, elég tetszetős csak sajnos:
    -nem küldi a Caller ID-t és nem is lehet sehol bent állítani(tudom másik appal elvileg megoldódna)
    -rémesen inhomogén a képe, fehér oldalnál rendesen látszik ahogyan átfut a háttér fényereje, ráadásul még valahogyan lilásba is vált és szerintem a színek is elmásznak, olvastam erről neten elvileg elég gyakori probléma.(ez az oka, hogy visszaadom)
    -gyors a telefon, de néha érthetetlenül megakad

    Összességében nem vagyok vele így megelégedve, nem tudom eldönteni, hogy kicseréltessem vagy visszakérjem a pénzt. Szerintetek?

    Ha másik telefont keresek ehelyett, mit ajánlanátok? Sokat mókoltam a G2-vel, igazából a munkám is hasonló ezzel már nem akarok szenvedni, megbízható telefont keresek.

    - Árkategória:100-120 ezer
    - Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább 2 évre tervezek és ár/érték arányban keresek jó telefont
    - Mire használnád? Böngészés(LTE, B20 kell), fényképezés!!!!, mail, drive, messenger, de nem játszok semmivel soha
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy, android vagy iOS
    - Milyen kialakítású telefont keresel? 5,2-5,5" ujjlenyomat olvasó legyen és lehetőleg minél kisebb legyen a telefon(jó body-to-screen arány)

    Köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák