Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz csabi94 #48188 üzenetére

    Neten nezz utanna, mik a DRL kriteriumai, minden le van irva (hogy kell bekötni, milyen messze lehetnek egymastol a ledek stb). Szerintem valami LED csik müködne itt csak, mert a ködlampa eleg specko alaku (nezz utanna, hatha gyart valaki hozza)

    Osramnak vannak egesz jo megoldasai, van ilyen led csik is, ami homogen fenyü, az egesz kultur kinezetü.

    Ha szabalyosan van felszerelve, bekötve, megvan az E jelzes rajta, akkor nem köthet bele senki :N

    (#48189) tboy93 DRL nelkül vilagit a kocsi teljes belsö vilagitasa, föfenyszorok, helyzetjelzök, elöl hatul, rendszamtabla...teljesen feleslegesen...engem is idegesit :B ....szerencsere a nemeteknel nem kötelezö a lampa hasznalat, igy nem erdekel. Na meg szepen megoldott, autohoz passzolo DRL az nagyon nehez kerdes es ritka :U

    (#48191) Qru nem hiszem, hogy van olyan auto, aminek a ködlampai ezeket nem teljesitik :) inkabb az utolagos felragaztott dolgok miatt van ez a szabalyozas szvsz. Csak ilyen erdekes alaku drl es ködlampat, nem tudom, hogy talalni e :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák