Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffa75

    őstag

    Pénteken ráírtam az autószőnyegesekre a 17-ben, hogy javítanak-e szőnyeget...

    bevittem szombat délelőtt, meglepetésemre neki is esett a srác azonnal. A probléma az volt, hogy a koptató része el volt szakadva (gyakorlatilag a közepe hiányzott :U ), ránéz a srác, már mondta is azonnal, hogy ezt a Késmárk utcában készítették, ez már az x. darab (és x tart végtelenbe) ami a keze közé kerül. Azt mondta max féléves lehet a szőnyeg (én augusztusban vettem az autóval együtt, így akár igaz is lehet). Viisszafejtette a maradék koptatót, ami olyan rugalmatlan műanyagból volt, hogy nem is csodálkozom rajta hogy így széttöredezett... :((( Felvarrt rá egy gumis tapintású darabot 2 szempillantás alatt, nem is látszott rajta hogy nem így készült...
    Aztán mutatta, hogy a szőnyeg szélén van 2 Honda felirat, de mennyire gagyi, mert a ragasztás már engedi is el (valóban jött fel a széle) - ráeresztette a varrógépet mind a 2 oldalra, és szépen körbe is varrta vele - az egész mutatványért keményen egy ezrest kért el :K ... jóérzéssel, elégedetten távoztam!

    Ha legközelebb a Késmárkos szőnyegeseket ajánljátok, akkor ez majd jusson eszetekbe, hogy nem 100-as amit ők készítenek, és itt nem a szőnyeg anyaga vagy vastagsága a gyenge /ezt megállapította a srác a javításnál is/, hanem a dekorációs dolgok kidolgozási minősége, és a hozzáállás, hogy nem adom olcsón, de legalább okozzon fejfájást mivel csak rádobom valahogy... :W

Új hozzászólás Aktív témák