Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VegyesTamás

    senior tag

    mi történt velem szombat reggel? ( szombat esti buliban 0 alkohollal tomboltam egy koncerten, közbe a csaj akit vittem kicsit sokat ivott, és balhés lett az este...) reggel felébredve mentem hazafele Tinnye - PVvár) aznap közleményben kiadott mérés volt a 10-esre. Waze írta de ott nem voltak....túrom a kocsikát felfele a kopárnál..látom volvo fékez..mondom most nem fogok végigcammogni 55el mert fél, kivágódtam a külsőbe (lendületbe voltam) és akkor szúrtam ki a rohadék fehér skodát, féék vissza mögé, káromkodás..annyira basztatott a dolog, hogy megfordultam beálltam mellé bekopogtam, és udvariasa megkérdeztem, "jónapot, megvoltam?" elmeséltem h szemből jöttem samarával...aztmondja nyugi 109ig jó vagy (90es határ) és amúgy is az elhaladókat nézi..ránézek a cuccra, (újtraf) és tényleg az elhaladókat mérte. Megnyugodtam..MINDENKI vigyázzon, mert már nem kell h szembe álljon veled...

    joamilestoné: utsó fogyim 9.55 most tartósdan padló, -120140es tempóval sztem több lesz :(

    [ Szerkesztve ]

    Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Új hozzászólás Aktív témák