Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz bitpork #106487 üzenetére

    Volt ám! :K Azért Max mellé beállva kifejezetten városi kisautónak tűnt Volvóka, van egy mérete a Q7-nek. Beleülve viszont eléggé otthonosnak éreztem, a méretei nem zavaróak, de ez egy tank! :DDD Egyébként menet közben sem érezni nagynak, meglepett. Fordulókörét pont dícsértem, mikor bitpork említette, hogy majdnem egy méterrel nagyobb, mint az S60-nak. Menésben nem volt akkora "cirkusz", mint az S60-nál (400 nm - 1.5 tonna vs. 500 nm - 2.5 tonna), bár lehet, hogy csak automata simította az érzést, mert a sebességmérő mutatója azért mászott felfelé tisztességesen. Viszont a féke meglepően hatékony, ott nem érezni, hogy mekkora tömeget kell lassítania. Egy-két megszoknivaló érdekesség volt, pl. a lábas kézifék és a Volvo után keményebb működtetésű irányjelző kar. És azért érződik, hogy hosszabb életútra tervezték, a rövid próbakör után sem tapasztaltam, hogy bármilyen téren elfáradt volna a 280k km futás ellenére. Volvóka után nem gondolnám rossz folytatásnak, csak ugye feleslegesen nagy jószág lenne nekünk. :DDD

    Mellesleg ha valaki Szegeden jár, ajánlom megtekinteni az Agórában lévő Informatika Történeti Kiállítást, illetve ha több ideje (legalább szabad fél napja ;] ) van, akkor a Szegedi informatikai gyűjteményt (utóbbihoz előzetes bejelentkezés szükséges, ha jól tudom).

Új hozzászólás Aktív témák