Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz ubyegon2 #31944 üzenetére

    Most nézem csak, hogy itt is cincálják az oroszlán bajcát. :D

    Majd a két ünnep között felpattintom az Arch-ot, addig egyszerűen nem fér bele. Az új munkám nagyon kötött. A munka reggel 8:00-kor kezdődik és 17:00-ig tart. Japán cégről van szó, így a rugalmasság a gyémántéval vetekszik. Aztán haza kell verekednem magam a Vértesen keresztül a kanyargós hegyi-erdei utakon, ami külön jó móka. Szóval, ha 18:00-18:15 között itthon vagyok, akkor jó időt futottam. Amúgy sem hajtok az állatok miatt, nincs vadriasztóm és egyébként sem nagyon bízok bennük. Hétvégére csoportosítottam a nyelvtanfolyamot, így nincs egy tiszta napom a héten... Szerencsére Dec 20-tól szabad vagyok mint a madár :DD Akkor meg majd készülődés sürgés-forgás, így marad a két ünnep közötti tervezett műtéti beavatkozás. A gépet meg lehet, hogy a jövő hét folyamán kitakaríttatom. Csak, hogy a PDCA ciklus D szakaszára is írhassak valamit :DDD

    Tényleg alig várom a cserét, mert fúrja az oldalamat a sok sallang. Igaz, így is sovány a rendszer, de (1129 telepített alkalmazás), de nem manöken :)

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák