Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyenezalaci

    tag

    válasz luckyman #55547 üzenetére

    Nem titok, 47LB650-em van. Korábban már írtam róla itt a fórumon, global dimming gondom volt/van. Hdmi jelnél alacsony fekete szint beállítással sötét képernyő még jobban elsötétül. Ezen kívül vannak gondjaim a trumotionnal is, szerintem darabos a mozgás a 2011-es LV szériás tévémhez képest. Nekem a színek is kicsit fakóbbak, mint a régin, de állítólag a 650 tízen valahány féle panellel szerelt.... A múlt héten volt alaplap és fényérzékelő csele is benne, szerelés közben néztem, nem egy bonyolult szerkezet.:) Gondolom minden led tv hasonló lehet belülről. Nem akartam szidni a típust, kapott már így is eleget itt. 47LB 671 a terv, nem tudom, hogy lesz-e global dimming, de az utóbbiak miatt is cserélném. A gond az, hogy 185k-ért vettem a 650-est, 220k a 671 most az MM-ben. Nagyon sokallom az árát így. Még az Extreme Digitalnál is olcsóbb egy tízessel + a helyi szervízesekkel jóban vagyok, szerintem bárhol vásárolt tv-t tudnék szervízeltetni. A neten ismertebb boltokban is 50-60 ezerrel olcsóbban megkapnám. Nagyon nem mindegy ám, pont egy kuplungszett az autómba:) A netes vásárlásnál viszont a szállítás óvatossága miatt izgulnék egy kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák