Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watto1991

    senior tag

    válasz kiszoleszkoo #4369 üzenetére

    Szia !

    Nekem is az i5-ös, HD-s verzióm van.

    A játékokkal nem lesz bajod. Én alapból very high beállításokkal kezdeném, majd ha szépen megy, fel ultrára. (bár nem hinném, hogy sok különbség lenne a kettő között)
    FPS: azt mondják, hogy 27-től felfelé a szem már nem tesz különbséget. Mondjuk szerintem ez bullshit, simán érezhető a különbség 30 és 60 FPS között, sokkal dinamikusabb, folytonosabb a 60 FPS. Szóval szerintem hagyd very-high / high-on és nagyobb lesz a játékélmény :)

    Ha a fullHD-t skálázod vissza sima HD-ra, elvileg torzul a kép, de lehetőséged van a köztes átmenetre is, az 1600×900-ra, ahol nem igazán torzul a kép, viszont értékes FPS-eket nyerhetsz. Ha sima HD-s géped van, azzal is tökéletes képet tudsz kiküldeni fullHD-s TV-re.

    Kijelző engem egyáltalán nem zavar, ez az első fényes kijelzős laptopom, semmi bajom nincs vele. Persze ne az ablak felé nézzen a kijelző verőfényben. A fényes kijelzőkön szebbek a színek.

    A GTX 660m-ek DDR5-ösök.

    i5: kevesebbet eszik, kevesebb hőt termel - igaz.

    Windows 7-et használj a játékokhoz, pár játéknál olvastam kompatibilitási hibát win8-cal kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák