Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    Nos a napi Gyűrűk Ura készlet a következő volt ma: 9473-1: The Mines of Moria [link]. A készlet 776 alkatrészből áll illetve 9 figurát kapunk hozzá amiből 2 csontváz szóval inkább azt mondanám, hogy 7 figura jár hozzá. Anno, ha jól emlékszem akkor jól lehúzták a készletet és valahol igazuk is van, de egy ilyen bányát elég nehéz lett volna ennyi alkatrészből jól megcsinálni, mert szerintem egy bánya nem alkalmas Lego készletnek. Az épület több részből áll. Tudni illik, hogy ez egy bányában levő kis terem szerűség, ezért kapunk egy elég masszív "kaput" amit szép ajtók alkotnak. A törp írás nagyon szép, amit sajnos fel kell matricáznunk. Sajnos mostanában nagyon kevés festett alkatrészt ad ki a Lego, ami elég bosszantó, mert én speciel nem szeretek szarakodni a matricázással. Kapunk még egy falrészletet, ami nem egy nagy eresztés, de a falmunka illetve az oszlopok elég szépre sikerültek. Kapunk még egy síremléket, ami nem másé, mint Baliné, illetve egy kutat, amibe pippin véletlenül belelöki a vödröt, ami magával rántja a csontvázat a mélybe, de nyilván mindenki ismeri a jelenetet. :DDD Nos a figurák itt is nagyon szépek és sok exkluzív is van közöttük. A következők az érdekesek: Boromir : ő csak ebben a készletben található meg. Szép festés, szép fegyverek, de sajnálom, hogy egy kürtöt nem csinált neki a Lego. Pippin: ő is csak ebben a készletben lelhető fel. Szép festés bla bla bla többet nehéz róla elmondani :D. A moria orkok nagyon szépek ! Gyönyörű oliva színű test mellé fülekkel ellátott hajelemet kapunk, ami speciel nekem nagyon bejön! Az utolsó érdekes figura egy barlangi troll, aminek a festése nagyon visszaadja a filmbeli trollt szóval remek munka ez is. Összességében nem egy rossz készlet, de a figurát miatt inkább. 10/7 nálam jó szívvel. 20 körül vettem anno, ami korrekt. A Lego okosan csinálta a figurák elosztását, mert minden készletet meg kell venni sajnos a teljes figura gyűjteményhez :D

    LÁZ A fenébe :D

    [ Szerkesztve ]

    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Új hozzászólás Aktív témák